Akční nabídky - Termální lázně Velké Losiny

Akční nabídky a nabídka pobytů se slevou v Termálních lázních Velké Losiny

Online rezervace
+420 583 394 111

Nepřehlédněte

Kariéra - volná pracovní místa

Staňte se naším kolegou v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny, které jsou členem řetězce lázeňských a wellness hotelů ROYAL SPA s více jak 20letou tradicí v oboru.


Nový časopis ROYAL SPA news ke stažení

Časopis ROYAL SPA News Vám vždy přináší mnoho zajímavých témat z našich lázeňských a wellness hotelů ROYAL SPA.


Tip na dárek plný zážitků

Potěšte své blízké originálním dárkem. Místo věcného daru věnujte nezapomenutelný zážitek v podobě dárkového poukazu.


Lázeňská kosmetika z přírodních pramenů

Nabízíme kosmetické produkty THERMELOVE z přírodního termálního pramene lázní Velké Losiny. Vyzkoušejte blahodárné účinky termálních pramenů na vlastní kůži.


Nový Katalog ROYAL SPA 2016

V katalogu najdete kompletní nabídku lázeňských a relaxačních pobytů pro rok 2016 ze všech našich lázní a hotelů ROYAL SPA, mezi které také patří TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny.


Zimní katalog 2016/2017 ke stažení

Z lyží rovnou do termálů... Přes den zimní radovánky a večer báječný relax.Prohlédněte si zimní nabídku pobytů všech našich lázní a hotelů ROYAL SPA.


Do lázní se zdravotní pojišťovnou

Poradíme Vám, jak postupovat při žádosti o lázeňskou péči hrazenou Vaší zdravotní pojišťovnou.

V Termálních lázních Velké Losiny léčíme tyto nemoci: pohybového aparátu, kožní, neurologické, oběhové a onkologické v remisi. Léčíme také děti od 1 roku s doprovodem rodičů.


Máte kožní problémy?

Trápí Vás lupénka, akné nebo ekzémy? Přijeďte vyzkoušet blahodárné účinky termální sirné vody na kůži.

Žádejte u svého kožního lékaře o lázeňskou péči hrazenou Vaší zdravotní pojišťovnou. Poradíme Vám, jak postupovat.


Napište nám o Vašem pobytu v lázních

Napište nám Vaše zážitky a dojmy z dovolené v Termálních lázních Velké Losiny. Poslat recenzi


ROYAL SPA Club - věrnostní program

Staňte se členem naší rodiny a získejte výhody a slevy na pobyty ve všech lázních a hotelech ROYAL SPA.


Kontakt

Termální lázně Velké Losiny
Lázeňská 323, Velké Losiny
Tel.: +420 583 394 111
E-mail: info@lazne-losiny.cz

Akční nabídky a pobyty se slevou

Je čas plánovat letní dovolenou. Rozhodli jste se letošní dovolenou strávit v českých lázních? Pak neváhejte a navštivte Termální lázně Velké Losiny. V magickém kraji čarodějnic naleznete ideální souznění léčivé síly termálních sirných pramenů a nádherné přírody Jeseníků. Sami si můžete zvolit téma vaší dovolené a rozhodnout se, zda vaši dovolenou věnujete péči o zdraví, relaxaci a odpočinku nebo aktivní turistice v Jeseníkách.

V Termálních lázních Velké Losiny vás čeká plno zážitků

  • Termální sirné prameny - plavání v termálním bazénu a relaxační koupele
  • Jedinečný termální park - devatero termálních bazénů a vodní atrakce
  • Kulturní a historické bohatství regionu – slevy na vstupné
  • Jeseníky – ráj turistů a cyklistů
  • Rodinná dovolená – na své si přijdou všechny generace

Vybírejte z pestré akční nabídky lázeňských pobytů v lázeňském hotelu Eliška nebo Wellness hotelu Diana v Termálních lázních Velké Losiny.

U pobytů s předem stanovenými léčebnými procedurami je jejich složení orientační a může být upraveno na základě zdravotního stavu klienta po konzultaci s lázeňským lékařem.


Letní dovolená v lázeňském hotelu Eliška

Balíček plný vody

Ubytování na 3 nebo 4 noci, polopenze, vstupy do areálu TERMÁLY LOSINY, volné vstupy do vnitřního termálního bazénu.

Především pro milovníky termálů je určena tato speciální letní nabídka. Vyzkoušejte bazény, vodní atrakce, masáže a sauny. Po turistických aktivitách v Jeseníkách dopřejte svému tělu blahodárné účinky losinské termální vody v areálu TERMÁLY LOSINY. Platí...

ELIŠKA Velké Losiny

od 4 960 Kč / 3 noci / os.

Lázeňský wellness

Ubytování, plná penze, kredit v hodnotě 2.800 Kč na volný výběr procedur, volné vstupy do vnitřního termálního bazénu.

Wellness v termálech, to je správná dávka odpočinku a relaxace. Dopřejte si víc než letní dovolenou v lázních a nechejte se hýčkat rukama našich profesionálů. Svůj relaxační program si můžete zvolit sami nebo vám poradíme. Užijte si zábavu v lázeňském rezortu Termálních...

ELIŠKA Velké Losiny

od 10 850 Kč / 7 nocí / os.

Letní dovolená ve Wellness hotelu Diana

Nechte to na nás

Ubytování na 2 - 7 nocí, polopenze, 3 - 5 procedur, volný vstup do wellness centra Diana.

Nechte to na nás a o nic se nestarejte…Relaxační pobyt pro ty z Vás, kteří chcete nastartovat své tělo i mysl. Poznejte léčivou sílu losinské termální vody a zažijte tajemství opravdové relaxace pod rukama našich profesionálů. Seznamte se s přírodním a turistickým bohatstvím...

DIANA Velké Losiny

od 2 700 Kč / 2 noci / os.

Lyžařský wellness

Ubytování, polopenze, volný vstup do hotelového wellness centra a do termálního bazénu v Termálních lázních Velké Losiny.

Zimní dovolená v srdci Jeseníků za super cenu. Přijeďte si užít báječnou zimní dovolenou do Wellness hotelu Diana Velké Losiny, poznejte Jeseníky v zimním období a užijte si lyžování v blízkých lyžařských areálech se slevou na skipasy. Připravili jsme pro Vás lyžařský...

DIANA Velké Losiny

od 3 300 Kč / 2 noci / os.

S rodinou za termály

Ubytování na 2 a 3 noci, polopenze, 2 procedury, volný vstup do wellness centra, slevy do termálních bazénů, 1 dítě ubytování zdarma.

Pobyt pro celou Vaši aktivní rodinu! Ať už jste rodiče či prarodiče, vezměte k nám své ratolesti a využijte všechny námi nabízené výhody! Co tak jeden den lenošení a zábava na hotelu, druhý den poznávání Jesenického okolí, třetí den koupání v termálním bazénu a...

DIANA Velké Losiny

od 3 600 Kč / 2 noci / os.

Termály naplno

Ubytování od 3 nocí, polopenze, denně vstupy do Termálního parku, volné vstupy do wellness centra v hotelu Diana, vstupy do saunového světa zdarma.

Vyrazte s celou rodinou na dovolenou a užijte si naplno TERMÁLY LOSINY - jedinečný svého druhu v České republice.Bonus: vstupné do Saunového světa zdarma, doprava hotelovým Therme busem zdarma, sleva 50% na vstupy do vnitřního termálního bazénu v lázeňském hotelu Eliška...

DIANA Velké Losiny

od 3 900 Kč / 3 noci / os.

Letní dovolená s dětmi

Ubytování na 5, 6 a 7 nocí, polopenze, kredit na výběr wellness procedur, volný vstup do wellness centra a termálního bazénu, 1 dítě ubytování zdarma

Chcete zažít moře zábavy a výletů? Vydejte se na rodinnou dovolenou do Jeseníků. Během své letní rodinné dovolené ve Wellness hotelu Diana Velké Losiny se určitě nebudete nudit Vy ani Vaše děti. Přinášíme Vám programy pro děti i celou rodinu na každý den.

DIANA Velké Losiny

od 8 000 Kč / 5 nocí / os.

Příroda a losinská voda – nejlepší lékař pro vás

Rozhodli jste se letní dovolenou věnovat péči o zdraví nebo nebo relaxaci a odpočinku? Pak Vyzkoušejte lázně a ochutnejte plnými doušky léčivou sílu losinské termální vody. Sílu a pozitivní energii načerpáte i z malebné přírody podhůří Jeseníků a krásného lázeňského parku.

Aktivní dovolená s letní turistikou

Pro ty, kteří nechtějí jen tak lenošit, ale naopak chtějí prožít svoji letní dovolenou aktivně, skýtají Velké Losiny i jejich nejbližší okolí mnoho turistických a historických zajímavostí. Jeseníky jsou právem označovány jako ráj turistů.

Letní dovolená s celou rodinou

Wellness hotel Diana nabízí ideální podmínky pro rodinnou dovolenou. Rodiče, prarodiče, … si užijí ten pravý odpočinek nebo sportovní aktivity ve wellness centru. Pro děti nabízíme animační programy. Všichni společně můžete zamířit na nepřeberné množství výletů po Jeseníkách.

 

 

 

 

 

Svaz léčebných lázní ČR Hotelstars Garantováno odborným lázeňským lékařem 450 let tradice 30 000 hostů ročně navštíví hotely ROYAL SPA. Logo Korunka Luhačovice