Akční nabídky - Termální lázně Velké Losiny

Akční nabídky a nabídka pobytů se slevou v Termálních lázních Velké Losiny

Online rezervace
+420 583 394 111

Nepřehlédněte

Kariéra - volná pracovní místa

Staňte se naším kolegou v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny, které jsou členem řetězce lázeňských a wellness hotelů ROYAL SPA s více jak 20letou tradicí v oboru.


Nový časopis ROYAL SPA news ke stažení

Časopis ROYAL SPA News Vám vždy přináší mnoho zajímavých témat z našich lázeňských a wellness hotelů ROYAL SPA.


Tip na dárek plný zážitků

Potěšte své blízké originálním dárkem. Místo věcného daru věnujte nezapomenutelný zážitek v podobě dárkového poukazu.


Lázeňská kosmetika z přírodních pramenů

Nabízíme kosmetické produkty THERMELOVE z přírodního termálního pramene lázní Velké Losiny. Vyzkoušejte blahodárné účinky termálních pramenů na vlastní kůži.


Nový Katalog ROYAL SPA 2016

V katalogu najdete kompletní nabídku lázeňských a relaxačních pobytů pro rok 2016 ze všech našich lázní a hotelů ROYAL SPA, mezi které také patří TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny.


Zimní katalog 2016/2017 ke stažení

Z lyží rovnou do termálů... Přes den zimní radovánky a večer báječný relax.Prohlédněte si zimní nabídku pobytů všech našich lázní a hotelů ROYAL SPA.


Do lázní se zdravotní pojišťovnou

Poradíme Vám, jak postupovat při žádosti o lázeňskou péči hrazenou Vaší zdravotní pojišťovnou.

V Termálních lázních Velké Losiny léčíme tyto nemoci: pohybového aparátu, kožní, neurologické, oběhové a onkologické v remisi. Léčíme také děti od 1 roku s doprovodem rodičů.


Máte kožní problémy?

Trápí Vás lupénka, akné nebo ekzémy? Přijeďte vyzkoušet blahodárné účinky termální sirné vody na kůži.

Žádejte u svého kožního lékaře o lázeňskou péči hrazenou Vaší zdravotní pojišťovnou. Poradíme Vám, jak postupovat.


Napište nám o Vašem pobytu v lázních

Napište nám Vaše zážitky a dojmy z dovolené v Termálních lázních Velké Losiny. Poslat recenzi


ROYAL SPA Club - věrnostní program

Staňte se členem naší rodiny a získejte výhody a slevy na pobyty ve všech lázních a hotelech ROYAL SPA.


Kontakt

Termální lázně Velké Losiny
Lázeňská 323, Velké Losiny
Tel.: +420 583 394 111
E-mail: info@lazne-losiny.cz

Akční nabídky a pobyty se slevou

Končí období prosluněných a teplých dnů, listí žloutne, slunce ztrácí svoji sílu a nastává období splínu a podzimních plískanic. Svoji vitalitu začneme ztrácet i my. Ale u nás víme, jak tomu předejít. Vyberte si podzimní pobyt v Termálních lázních Velké Losiny v podhůří Jeseníků. U nás Vám namícháme ten správný kotlík zdraví.


Doporučujeme podzimní pobyty v Termálních lázních Velké Losiny

  • posilte vaši imunitu - prevence v podzimním období je nejlepší lék
  • nechte se léčit přírodou - jedinečné termální sirné prameny
  • prvotřídní rehabilitace - odborný zdravotní personál
  • dopřejte si aktivní dovolenou s podzimní turistikou - Jeseníky v podzimních barvách

 

Vybírejte z pestré akční nabídky lázeňských pobytů v lázeňském hotelu Eliška nebo Wellness hotelu Diana v Termálních lázních Velké Losiny.

U pobytů s předem stanovenými léčebnými procedurami je jejich složení orientační a může být upraveno na základě zdravotního stavu klienta po konzultaci s lázeňským lékařem.


Podzimní dovolená v lázeňském hotelu Eliška

Lázeňský relax

Ubytování - 1 noc zdarma, polopenze, 3 relaxační procedury, volné vstupy do vnitřního termálního bazénu a do wellness centra hotelu Diana

Zbylo Vám ještě pár dnů dovolené? Máme pro vás tip na intenzivní podzimní relax v Termálních lázních Velké Losiny v podhůří Jeseníků. Pobyt v lázních v týdnu s bonusem pro Vás - 1 noc zdarma. I krátká podzimní dovolená stačí na relaxaci těla i mysli.

ELIŠKA Velké Losiny

od 5 650 Kč / 4 noci / os.

Rehabilitace Plus

Ubytování, plná penze, lázeňské procedury stanovené lékařem do 4.200 Kč, volné vstupy do hotelového termálního bazénu.

Stop bolesti! Bolestem zad a kloubů můžeme předejít nebo je řešit. Podzimní pobyt v lázních doporučujeme pro intenzivní rehabilitaci. Zbavíme Vás bolesti i nežádoucích důsledků stresu a pracovního přetížení.

ELIŠKA Velké Losiny

od 12 250 Kč / 7 nocí / os.

Podzimní dovolená ve Wellness hotelu Diana

Přespěte a povečeřte

Ubytování na 2 - 7 nocí, polopenze, volné vstupy do wellness centra.

Přijeďte do Wellness hotelu Diana, povečeřte a přespěte. Nabízíme příjemné ubytování v hotelu ve Velkých Losinách a stravu formou polopenze. Okuste ubytování v Jeseníkách a užijte si výlety do okolí.

-15%
DIANA Velké Losiny
2 600 Kč
od 2 210 Kč / 2 noci / os.

Babí léto

Ubytování, polopenze, 3 wellness procedury, volný vstup do hotelového wellness centra. Bonus: 50% na vstupné do termálních bazénů, zákusek ZDARMA

Příjemně strávené chvíle při pobytu venku i odpočinek při procedurách jsou k nezaplacení. Wellness hotel Diana, jehož poloha na okraji lesa Vás nadchne zvláště v barvách pozdimu, Vám nabízí obojí.

DIANA Velké Losiny

od 3 240 Kč / 2 noci / os.

Termály naplno

Ubytování od 3 nocí, polopenze, denně vstupy do Termálního parku, volné vstupy do wellness centra v hotelu Diana, vstupy do saunového světa zdarma.

Vyrazte s celou rodinou na dovolenou a užijte si naplno TERMÁLY LOSINY - jedinečný svého druhu v České republice.Bonus: vstupné do Saunového světa zdarma, doprava hotelovým Therme busem zdarma, sleva 50% na vstupy do vnitřního termálního bazénu v lázeňském hotelu Eliška...

-15%
DIANA Velké Losiny
4 500 Kč
od 3 825 Kč / 3 noci / os.

Senior pobyt AKTIV

Ubytování, polopenze, kredit, volný vstup do wellness centra a do termálního bazénu.

Máte už vyšší věk, ale nicnedělání Vám nic neříká? Právě pro Vás, aktivní seniory, jsme připravili pobyt, který potěší nejen Vaši duši, ale i zdraví. Přijeďte do Wellness hotelu Diana od neděle do pátku a dostanete 1 noc zcela ZDARMA.

DIANA Velké Losiny

od 6 200 Kč / 5 nocí / os.

Posílíme vaši imunitu

Prevence v podzimním období je nejlepší lék. Nedejte virům šanci. Zvyšte svoji obranyschopnost a prospějte celému organizmu. Vyberte si Pobyt pro seniory AKTIV ve Wellness hotelu Diana.

Prvotřídní rehabilitace

Bolestem zad a kloubů můžeme předejít nebo je řešit. Podzimní pobyt v lázních doporučujeme pro intenzivní rehabilitaci. Zbavíme Vás bolesti i nežádoucích důsledků stresu a pracovního přetížení.

Navštivte TERMÁLY LOSINY

Vyzkoušejte komplex termálních bazénů a vodní atrakce. Nechte své tělo hýčkat při profesionálních masážích. Načerpejte energii při pohybových aktivitách v bazénu. Dopřejte své imunitě pobyt ve čtyřech typech saun. Ve speciálním balíčku Termály naplno si dopřejete losinskou termální vodu plnými doušky.

Kousek lázní u vás doma

Právě z termálního pramene z lázní Velké Losiny pro Vás vyrábíme vlastní lázeňskou kosmetiku THERMELOVE. Určena je jednak k péči o pokožku u osob bez kožních problémů, ale velmi vhodná a doporučována je i všech, kteří trpí kožními problémy jako je ekzém, lupénka nebo třeba akné.

Aktivní dovolená s podzimní turistikou

Kouzlo podzimních lázní a Jeseníků by si neměl nikdo nechat ujít. Zveme vás do míst, kde můžete odpočívat, snít nebo se toulat podzimní krajinou. Pro krátký podzimní relax doporučujeme Lázeňský relax v hotelu Eliška nebo balíček Babí léto ve Wellness hotelu Diana.

 

 

 

 

 

Svaz léčebných lázní ČR Hotelstars Garantováno odborným lázeňským lékařem 450 let tradice 30 000 hostů ročně navštíví hotely ROYAL SPA. Logo Korunka Luhačovice