Podzimní nabídka

Využijte sezónní podzimní nabídku pobytů za výhodné ceny v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny.

Podzimní relax v lázních, zcela jistě správná volba! Nastává ten pravý čas posílit tělo před zimním obdobím. V TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny v podzimním období můžete spojit pravý lázeňský relax s uzdravující silou krásné přírody Jeseníků a dodat tak vašemu tělu potřebnou energii a vitalitu. Neváhejte a přijeďte do TERMÁLNÍ LÁZNÍ Velké Losiny na podzimní relaxační pobyt.

WELLNESS HOTEL DIANA

Babí léto

DIANA Velké Losiny

Ubytování, polopenze, 3 procedury, volný vstup do wellness centra, sleva 50% do termálních bazénů, zákusek ZDARMA.

Příjemně strávené chvíle při pobytu venku i odpočinek při procedurách. Wellness hotel Diana, jehož poloha na okraji lesa Vás nadchne zvláště v barvách podzimu, Vám nabízí obojí.

od 3 340 Kč / 2 noci / os.

Senior pobyt AKTIV

DIANA Velké Losiny

Ubytování, polopenze, kredit na procedury, volný vstup do hotelového wellness centra. Bonus: odpolední posezení u kávy a zákusku

Máte už vyšší věk, ale nicnedělání Vám nic neříká? Právě pro Vás, aktivní seniory, jsme připravili pobyt, který potěší nejen Vaši duši, ale i zdraví. Přijdeďte do Wellness hotelu Diana a zřelaxujte při wellness procedurách či v termálních bazénech.

od 6 400 Kč / 5 nocí / os.

LÁZEŇSKÝ HOTEL ELIŠKA

Lázeňský relax

ELIŠKA Velké Losiny

1 noc zdarma, polopenze, 3 procedury, volné vstupy do vnitřního termálního bazénu a do wellness centra hotelu Diana.

Zbylo Vám ještě pár dnů dovolené? Máme pro vás tip na intenzivní podzimní relax v Termálních lázních Velké Losiny v podhůří Jeseníků. Pobyt v lázních v týdnu s bonusem - 1 noc zdarma.

od 5 200 Kč / 4 noci / os.

Senior RELAX

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování, plná penze, lázeňské procedury stanovené lékařem do 2.800 Kč, volné vstupy do vnitřního termálního bazénu.

Pobyt pro klienty v seniorském věku, kteří chtějí na podzim posílit své zdraví, očistit organizmus a zbavit se únavy. Čeká vás komplex relaxace, zdravé stravy a správných životních návyků. Vaše zdraví je naší prioritou.

od 11 200 Kč / 7 nocí / os.