Zimní nabídka

Báječná kombinace lyžování v Jeseníkách a odpočinku v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny. I zima v termálech má své kouzlo. Načerpejte novou energii v unikátním termálním parku v ČR a přijeďte na zimní pobyty do TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny v Jeseníkách.

WELLNESS HOTEL DIANA

Přespěte a povečeřte

DIANA Velké Losiny

Ubytování na 2 - 7 nocí, polopenze, volný vstup do wellness centra.

Přijeďte do Wellness hotelu DIANA, povečeřte a přespěte. Nabízíme příjemné ubytování v hotelu ve Velkých Losinách a stravu formou polopenze. Užijte si výlety v Jeseníkách.

-15%
2 200 Kč
od 1 870 Kč / 2 noci / os.

Přespěte a relaxujte

DIANA Velké Losiny

Ubytování na 2 - 7 nocí, polopenze, kredit 200 Kč/den na procedury, volný vstup do wellness centra.

Máte chuť na relaxaci a chcete si vybrat procedury sami? Připravili jsme relaxační pobyt, který si vytvoříte dle Vašeho gusta. Vyzkoušejte každý den novou proceduru a užijte si relaxaci ve Wellness hotelu DIANA Velké Losiny.

-15%
2 600 Kč
od 2 210 Kč / 2 noci / os.

Relax za babku

DIANA Velké Losiny

Ubytování, polopenze, volný vstup do wellness centra a do termálního bazénu, kredit na procedury v hodnotě 500 Kč / osoba

Novoroční pobyt za mimosezónní ceny s velkými výhodami. Prodlužte si s námi Silvestr nebo přijeďte až po něm. Nebudete litovat a užijete si volné dny s rodinou.

-10%
od 2 560 Kč / 2 noci / os.

Lyžařský wellness

DIANA Velké Losiny

Ubytování na 2, 3 a 5 nocí, polopenze, 2 - 3 procedury, volný vstup do wellness centra.

Užijte si zimní dovolenou v srdci Jeseníků ve Wellness hotelu DIANA Velké Losiny a získejte slevy na skipasy a vstupy do termálního parku.

od 3 400 Kč / 2 noci / os.

LÁZEŇSKÝ HOTEL ELIŠKA

Novoroční relax

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 4 noci, polopenze, lékařská konzultace, 3 lázeňské procedury, volný vstup do termálního bazénu.

Dopřejte si novoroční relaxaci od 1. 1. do 7. 1. 2018 v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny a získejte 15% slevu na celý pobyt.

-15%
od 5 355 Kč / 4 noci / os.

Adventní relax

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 4 noci, polopenze, lékařská konzultace, 3 lázeňské procedury, volný vstup do termálního bazénu.

Adventní pohoda a relaxace od 10. 12. do 17. 12. 2017 v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny. SLEVA 15 % na celý pobyt.

-15%
od 5 355 Kč / 4 noci / os.

Termo balíček

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 5, 6 a 7 nocí, polopenze, volný vstup do termálního bazénu.

Kouzlo zimních termálních lázní a Jeseníků by si neměl nikdo nechat ujít. Zveme Vás do míst, kde můžete během pobytu v lázních odpočívat nebo si skvěle zalyžovat na sjezdovkách a běžeckých trasách v Jeseníkách.

od 6 500 Kč / 5 nocí / os.

Lázně na zkoušku

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 3.500 Kč na lékařskou konzultaci a lázeňské procedury, volný vstup do termálního bazénu.

Vyzkoušejte pobyt v lázních a zjistíte, že více než chemie Vám pomůže léčivá síla čistého přírodního zdroje. Zdraví spočívá v prevenci a posílení imunity. Teprve vlastní zkušenost vám pomůže odkrýt tajemství pravé relaxace v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké...

od 11 900 Kč / 7 nocí / os.

Silvestrovský pobyt

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 6 nocí, plná penze, kredit 1.000 Kč na lázeňské procedury, silvestrovský program, volný vstup do termálního bazénu.

Konec roku se skvělými zážitky v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny. Čeká Vás slavnostní silvestrovský GALA večer, bohatý doprovodný program, výborná kuchyně, koupání v unikátním termálním parku a skvělé možnosti lyžování v Jeseníkách.

od 12 100 Kč / 6 nocí / os.