Archiv článků

13. 6. 2017

Užijte si to pravé léto v termálním parku v srdci Jeseníků

Termální park v srdci Jeseníků odstartuje 1. července již druhou letní sezónu. Těšit se můžete na 9 termálních bazénů, vodní atrakce, bohatý animační program pro děti a cvičení pro dospělé.


23. 5. 2017

Rozkvetlé Rododendrony pohladí vaše oko i duši

Navštívíte-li nyní na jaře lázeňský park ve Velkých Losinách, nebudete litovat. Právě začíná být v květu...


17. 5. 2017

Ing. Martin Plachý (vpravo) přebírá v Římě ocenění pro náš termální park

S radostí se s vámi chceme podělit o krásnou informaciTermální park TERMÁLY LOSINY byl oceněn na letošní konferenci Evropského svazu lázní v Římě.


16. 5. 2017

Výlety za zábavou jsou pro děti jako dělané

Teplé jarní dny přímo vybízí ke krásným výletům. Navíc, školáci je milují a celý rok se jich nemohou dočkat. Proto vezměte svou třídu do lázeňského městečka Velké Losiny a nebudete litovat!


29. 4. 2017

Zámek Velké Losiny

Máte rádi aktivní odpočinek? Poznáváte s oblibou nová místa? Chcete prožít relaxaci spojenou s pobytem v přírodě? Pak neváhejte a přijeďte do Velkých Losin, krásného městečka podhůří Jeseníků. 


25. 4. 2017

Venkovní bazény umožní zábavu pro děti i relax pro dospělé

Relaxace a zábava ve venkovních bazénech navodí tu pravou náladu.  I přesto, že je náš termální park oázou klidu, relaxace a uvolnění, zábavu si u nás užijí i děti


18. 4. 2017

To, jak spíme, se odráží na našem zdraví i náladě.

Každý z nás občas nemůže usnout nebo se v noci probudíme a koukáme do tmy. Ráno jsme pak podráždění, nevyspalí a pochopitelně unavení. Jsou však tací, které problémy se spánkem trápí dlouhodobě. Co může být příčinou a jak...


31. 3. 2017

Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně. Foto: www.severni-morava.cz

Krásné jarní počasí přímo vybízí k tomu vyrazit do přírody a na výletyVelké Losiny a jejich okolí jsou jako stvořené pro nespočet turistických zážitků. Máme proto pro vás pár tipů.


27. 3. 2017

Vyhlášení stavby roku 2017 Olomouckého kraje

Je pro nás obrovské potěšení oznámit Vám, že se náš termální park TERMÁLY LOSINY stal Stavbou roku 2016 Olomouckého kraje.


8. 2. 2017

Děti dováděly na skluzavce a užívaly si skvělý den

Charitativní organizace Korunka Luhačovice dlouhodobě pomáhá znevýhodněným nejmenším. V úterý 7. února dětem z dětského domova z Uherského Ostrohu umožnila prožít bezplatné odpoledne v Termálech Losiny.