Svátky a prázdniny

V průběhu roku připravujeme speciální pobyty se svátečním nebo prázdninovým programem. Sledujte speciální nabídku pobytů na Silvestr, Vánoce, Velikonoce nebo jarní a letní prázdniny a užijte si nejkrásnější dny v roce v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny.

JARNÍ PRÁZDNINY

Přijeďte na jarní prázdniny s dětmi do Jeseníků a ubytujte se ve Wellness hotelu DIANA v Termálních lázních Velké Losiny. Užijete si lyžovačku v Jeseníkách a koupání v unikátním termálním parku v ČR.

Přespěte a povečeřte

DIANA Velké Losiny

Ubytování na 2 - 7 nocí, polopenze, volné vstupy do hotelového wellness centra.

Přijeďte do Wellness hotelu Diana, povečeřte a přespěte. Nabízíme příjemné ubytování v hotelu ve Velkých Losinách a stravu formou polopenze. Užijte si výlety do okolí a do Jeseníků.

-20%
2 700 Kč
od 2 160 Kč / 2 noci / os.

Lyžařský wellness

DIANA Velké Losiny

Ubytování, polopenze, 2 - 3 relaxační procedury, volný vstup do hotelového wellness centra, slevy do termálních bazénů a na skipasy.

Zimní dovolená v srdci Jeseníků ve Wellness hotelu Diana. Užijte si lyžování v blízkých lyžařských areálech v Jeseníkách se slevou na skipasy. Po zimních radovánkách relaxujte při procedurách.

-20%
3 300 Kč
od 2 640 Kč / 2 noci / os.

VELIKONOCE

Vaše oblíbené velikonoční pobyty můžete objednávat již nyní. Užijte si Velikonoce v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny, opět jsme pro Vás připravili speciální velikonoční program s nezapomenutelnými zážitky, speciálním velikonočním menu a spoustou zábavy.

Velikonoce na horách

DIANA Velké Losiny

Ubytování, polopenze, kredit na procedury, slavnostní velikonoční oběd, animační a doprovodné programy, volný vstup do hotelového wellness centra.

Velikonoční pobyty na horách, to je báječná dovolená s dětmi v Jeseníkách a příjemný wellness víkend v hotelu Diana. Připravili jsme pro Vás speciální velikonoční menu i báječnou relaxaci, která potěší i ty nejnáročnější hosty. Vaše děti se zatím zabaví při...

od 6 500 Kč / 4 noci / os.