Pečujte o svoji imunitu

23. 8. 2017 -

Nedejte virům šanci včasným posílením imunity během podzimního pobytu v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny.

Podzimní relaxace v lázních
Podzimní relaxace v lázních

Podzim se blíží a virózy a chřipky mají prostě zelenou. Podzimní počasí dává zabrat naší imunitě. Zejména senioři mohou být více náchylní na chřipku a virózy, proto je nutné, aby pravidelně pečovali o své zdraví a zejména posilovali svou imunitu.  Téměř samo, bez námahy a příjemně, to lze v prostředí krásné přírody Jeseníků a s péčí těch nejlepších odborníků v Termálních lázních Velké Losiny.

Senioři a imunita

U seniorů je prokazatelně vyšší riziko chorob, na jejichž vzniku se významně podílí snížená schopnost imunitního systému bojovat se vším, co lidskému organismu škodí. Proto všem starším lidem obecně doporučuji obranný systém v podzimním období preventivně posilovat a dobře naslouchat potřebám svého těla. Před chemií a  prášky dejme však přednost staletími vyzkoušeným schopnostem přírodních léčivých zdrojů a blahodárným účinkům lázeňských pobytů,“ říká MUDr. Milena Dědičová, lékařka Termálních lázní Velké Losiny ROYAL SPA, a pokračuje:Lázeňská léčba dokáže propojit vše, co imunitní systém potřebuje ke svému dobrému fungování – to je pohyb, výživu a  relaxaci. Termální sirná voda je pak vhodným doplňkem s pozitivním léčebným účinkem na pohybový aparát, nervovou soustavu a kožní nemoci. Její nespornou výhodou je, že umožňuje pohyb, tedy cvičení, plavání a relaxaci bolavým kloubům, ale nezatíží přitom srdce jako většina podobných aktivit na suchu.“

Pro podzimní návštěvu lázní doporučujeme např. pobyty Lázeňský relax nebo Senior relax.

Skvosty Velkých Losin

Velké Losiny však mohou nabídnout ještě mnohem více: čisté klima podhůří Hrubého Jeseníku, nádherný renesanční zámek, mrazivou historii čarodějnických procesů, vzácnou výrobu ručního papíru a tzv. sedmý div České republiky – přečerpávací elektrárnu Dlouhé stráně.

Potřebujete poradit?

Konzultace s lékařemPomůžeme vám vybrat vhodnou lázeňskou léčbu.

Získejte odbornou konzultaci zdarma v oboru lázeňství.


Zobrazit poradnu