Losinské kulturní léto

11. 7. 2017 -

Kultura ve Velkých Losinách v létě žije. Pokud máte v plánu navštívit toto úchvaté lázeňské městečko v podhůří Jeseníků, určitě si zde přijdete na své. Každoroční Losinské kulturní léto, které potrvá až do konce srpna, láká veřejnost z širokého okolí. Navíc, ubytovat se můžete v našich Termálních lázních a zažít u nás báječný víkend nebo lázeňský pobyt spojený s kulturou. 

Losinské kulturní léto
Losinské kulturní léto

Kultura s tradicí

Losinské kulturní léto - to je divadelní, hudební a filmový festival, který se koná v prostorách zámku Velké Losiny a Ruční papírny již od roku 2001. Za dobu své existence se vyprofiloval jako jedna z nejvýznamnějších kulturních akcí Olomouckého kraje. V roce 2008 získal festival prestižní ocenění, Cenu Olomouckého kraje za výjimečný počin v oblasti profesionálního divadla. V rámci Losinského kulturního léta se můžete těšit na pestrý program. Do Velkých Losin zavítá mnoho zajímavých osobností se svými představeními. Program letošního ročníku najdete zde.

Kultura a lázně patří k sobě

Pokud se chystáte navštívit letošním roce Velké Losiny, kulturní léto by Vám nemělo uniknout. Využijte krásného prostředí lázeňského městečka a absolvujte v našich Termálních lázních jeden z našich letních pobytů.  Vybírat můžete z lázeňských pobytů, ale také pobytů pro rodiny s dětmi, a to v našem Wellness hotelu Diana ve Velkých Losinách, který je jako stvořený pro báječnou rodinnou dovolenou.

Užijte si léto a těšíme se na Vaši návštěvu!