Velký sál v hotelu Eliška opět ožije divadlem

11. 9. 2017 -

Šňůra divadelních představení ve velkém sále v hotelu ELIŠKA ukončí letošní sezónu kulturních akcí. 

Sál v lázeňském hotelu ELIŠKA
Sál v lázeňském hotelu ELIŠKA

Krásný sál v lázeňském hotelu ELIŠKA je přímo předurčen pro divadelní scénu. V letošním roce jsou připraveny pro hosty lázní i občany Velkých Losin 4 divadelní představení. Každé představení zastupuje jiný žánr, a tak si na své přijdou všichni milovníci divadelního umění.

  • Divadelní soubor Nenalezen byl založen v říjnu 2012 tak říkajíc u piva (kde prý vznikají nejlepší věci) v jedné malé pražské hospůdce. Rychle však své hospodské zázemí přerostl. V sobotu 16. 9. 2017 uvede komedii Rád tě nevidím.
  • Divadelní studio D123 při Divadle Šumperk v sobotu 21. 10. 2017 představí rodinné drama z 30. let Maria III ... Gangsterku toliko sicilskou o několiko málo dějstvích.
  • V sobotu 28. 10. 2017 nás čeká představení EAGLE GALLERY Šumperk. Scénické čtení  Píseň o lásce a smrti korneta Kryštofa Rilka v podání profesionálů herce Petra Krále a hudebníka Josefa Macka.
  • A v sobotu 4. 11. 2017 to bude již několikátá návštěva divadelního souboru z Bludova Blud v tyátru s divadelním představením, které nás pobaví, Co víc si přát.

 

Přejeme krásný kulturní zážitek.