Již tento víkend zvou Termály Losiny na cenově výhodná menu

26. 1. 2017 -

Ve vodě nám obvykle rychle vyhládne, zejména děti jsou každou chvíli hladové! Restaurace Termálů Losiny nabízí pestrý výběr jídel.  A pozor - od tohoto víkendu Vám nabídneme cenově výhodná menu

Na našich menu si pochutnají děti i dospělí
Na našich menu si pochutnají děti i dospělí

Pochutnejte si u nás na cenově výhodných menu

Již tento víkend od 27. 1. 2017 pro Vás spustíme nabídku cenově výhodných menu. Vybírat můžete ze dvou variant:

  • Při zakoupení dvou menu (polévka+hlavní chod) získáte dětské menu libovolného výběru za 1 Kč
  • Při zakoupení jednoho menu (polévka+hlavní chod) získáte dětské menu libovolného výběru se slevou 50%

(akce na dětské menu je určena pro osoby mladší 15 let)

Pestrá strava pro děti i dospělé

Součástí našeho termálního parku je i restaurace, kde se snažíme připravovat Vám vždy čerstvá a vyvážená jídla. Na své si u nás přijdou milovníci české i odlehčené kuchyně a pochopitelně i děti.

V rámci stálého jídleního lístku Vám nabízíme bramboráčky, cibulové kroužky, tortillu s kuřecím masem a zeleninou, kuřecí řízečky, vařenou kukuřici, smažené tvarůžky, holandský řízek a mnoho dalšího. Pravidelně pro Vás také obměňujeme naše denní menu, která zahrnují například polévkukuře ala "Bažant" s dušeným kysaným zelím a knedlíkem, steak z kotlety s restovanými fazolkami, pepřovou omáčkou a pečenými bramborami, tvarohové knedlíky s jahodami nebo losos tažený v páře s holandskou omáčkou a zeleninovým kuskusem.

Děti si u nás pošmáknou na Tvarohových knedlíčcích s nugátovou náplní, přelité máslem a posypané cukrem, restovaném kuřecím plátku s přírodní šťávou a bramborovou kaší, těstovinách fusilli se sýrovou omáčkou a kuřecím masem, sypané sýrem nebo rybích prstech z tresky s mačkaným bramborem a cibulkou.