Velikonoční víkend v termálním parku Termály Losiny

31. 3. 2017 -

Velikonoce jsou tady co by kamenem dohodil. Nemáte ještě plány, co podniknout během prodlouženého velikonočního víkendu? Už nic nehledejte a přijeďte do Velkých Losin a užijte si svátky jara v termálním parku Termály Losiny. 

Prožijte Velikonoce se svou rodinou v podhůří Jeseníků
Prožijte Velikonoce se svou rodinou v podhůří Jeseníků

Víkend velikonočních tradic

Pokud patříte k rodinám, které nade vše milují aktivní odpočinek, v podhůří Jeseníků se budete cítit jako ryby ve vodě. Malebné prostředí Velkých Losin, které jsou zasazeny do kouzelné přírody, lákají každoročně stále více turistů. Aby ne, vždyť okolí je protkáno pestrými cyklostezkami, turistickými stezkami, ale místo nabízí i vyžití pro památky chtivé. Místní zámek Velké Losiny nabízí například v sobotu 15. dubna, v rámci Mezinárodního dne památek, mimořádné prohlídky běžně nepřístupných částí zámku (márnice, pokoj Pramáti, šatna divadla a zámecké divadlo).  

Prodloužená doba v Termálech Losiny

Ani v našem unikátním termálním parku Termály Losiny nepřijdete během prodlouženého víkendu zkrátka. V sobotu 15. dubna bude prodloužená otevírací doba až do 22:30 hodinK zábavě i relaxaci je vám k dispozici devět bazénů – vnitřních i venkovních s teplotou vody okolo 33°CUvnitř se můžete rozproudit ve velkém aktivním bazénu či s ratolestmi dovádět v malém dětském. Nejvíce vás zahřeje pobyt v termálním bazénu. Uvolnění hledejte v relaxačním bazénu. Odpočinek vám poskytnou relaxační zóny s masážními sedátky a lehátky

Ubytování ve Velkých Losinách

Termální park TERMÁLY LOSINY se nachází v rozsáhlém lázeňském parku TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny. Orientační plán termálního parku vám ukáže, co vás kde čeká.

Nabízíme Vám komfortní ubytování přímo v našich lázeňských hotelech, které se nachází v těsné blízkosti termálního parku TERMÁLY LOSINY.