Archiv článků

1. 6. 2021

Termální park TERMÁLY LOSINY

Hurááá otevřeno! Připravili jsme pro vás aktuální podmínky dle vládního nařízení, za jakých můžete navštívit náš Termální park ve Velkých Losinách. Užijete si moře zábavy v našem Termální parku TERMÁLY LOSINY.


19. 5. 2021

Lázeňský park ve Velkých Losinácz

TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny jsou opět otevřené pro všechny hosty. Pečujte v našich lázních o své zdraví, dopřejte si pořádnou relaxaci a užijte si letní dovolenou v Jeseníkách.


3. 3. 2021

Odběrové místo - hotel Eliška II. Velké Losiny

Nabízíme antigenní testování na COVID-19 pro veřejnost do 2. 7. 2021 v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny. Testování provádí odborný personál a máme veškeré potřebné vybavení.


1. 3. 2021

Relaxační koupel v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny

Prodělali jste v poslední době Covid-19? Přijeďte do TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny na doléčení. Lázeňské pobyty jsou zaměřené na celkovou regeneraci organismu a navíc můžete využít státní příspěvek ve výši 4 000 Kč.


1. 10. 2020

Titulní strana celoročního katalogu ROYAL SPA 2021

Vážení příznivci lázeňských hotelů a resortů ROYAL SPA, připravili jsme katalog nejžádanějších celoročních pobytů a spustili možnost online rezervace na rok 2021. Katalog si můžete prohlédnout z pohodlí Vašeho domova.


29. 6. 2020

Kateřina Brožová s Danielem Hůlkou a Petrem Tomečkem v lázních Velké Losiny

Velkým překvapením pro lázeňské hosty, ale také nás pořadatele, byl skvělý koncert v podání Kateřiny Brožové, Daniela Hůlky a Petra Tomečka, který se uskutečnil 25. 6. 2020 v lázeňském sále hotelu ELIŠKA


10. 1. 2020

Přírodní sirná koupel

Odborným garantem lázeňské léčby v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny je MUDr. Lubomír Drlík. Jaký efekt má lázeňská léčba kožních nemocí? Položili jsme mu několik otázek.


21. 11. 2019

Kytarový virtuos prof. Štěpán Rak

Jak moc důležité je v životě přátelství, dokázal kytarový virtuos pan Rak své přítelkyni paní Tinzové, která oslavila své životní jubileum v našich lázních. Společně jsme připravili kytarový koncert s velkým překvapením.


12. 11. 2019

Klíčem k nastavení správné výživy je individuální přístup. Nově v rámci základního vyšetření používáme nejmodernější diagnostický přístroj InBody, který měří tělo komplexně. Co na Vás prozradí InBody?


30. 9. 2019

Využijte platbu kartou on-line

Vážení přátelé, jedním z našich hlavních cílů je poskytované služby vám, našim zákazníkům, neustále zlepšovat a modernizovat. Přinášíme vám proto NOVINKU v podobě platby kartou při rezervaci vašeho pobytu on-line. Spustili...