Archiv článků

Dnes

Recepce v Lázeňském hotelu ELIŠKA Velké Losiny

V našich lázeňských hotelech ve Velkých Losinách nadále poskytujeme léčebně rehabilitační pobyty pro klienty zdravotních pojišťoven i samoplátce, v jejichž programu je zahrnuto lékařské vyšetření.


1. 10. 2020

Titulní strana celoročního katalogu ROYAL SPA 2021

Vážení příznivci lázeňských hotelů a resortů ROYAL SPA, připravili jsme katalog nejžádanějších celoročních pobytů a spustili možnost online rezervace na rok 2021. Katalog si můžete prohlédnout z pohodlí Vašeho domova.


15. 9. 2020

Tým pracovníků recepce TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny

Rezervujte si svůj termín pobytu na příští rok 2021 včas. Od 5. 10. 2020 přijímáme rezervace termínů na komplexní nebo příspěvkovou lázeňskou péči hrazenou Vaší zdravotní pojišťovnou.


31. 8. 2020

Tradiční pokrmy z lesních hříbků, zvěřiny a telecího masa

Zavítejte do naší vyhlášené restaurace ve Wellness hotelu DIANA oceněnou certifikátem Czech Specials a ochutnejte podzimní gurmánské menu z rukou mistrů kuchařů od 3. 9. do 31. 10. 2020.


29. 6. 2020

Kateřina Brožová s Danielem Hůlkou a Petrem Tomečkem v lázních Velké Losiny

Velkým překvapením pro lázeňské hosty, ale také nás pořadatele, byl skvělý koncert v podání Kateřiny Brožové, Daniela Hůlky a Petra Tomečka, který se uskutečnil 25. 6. 2020 v lázeňském sále hotelu ELIŠKA


28. 5. 2020

Termální park Velké Losiny

TERMÁLY LOSINY se právem řadí na přední příčky návštěvnosti Olomouckého kraje. Díky Vám a Vaší podpoře se TERMÁLY LOSINY v rámci výzkumu návštěvnosti turistických cílů v České republice umístily jako 3. nejnavštěvovanější...


15. 5. 2020

Členské karty ROYAL SPA FAMILY

Prevence a pravidelná péče o zdraví vede k jeho udržení či zlepšení. Proto pečujte pravidelně o své zdraví v našich TERMÁLNÍCH LÍZNÍCH Velké Losiny za zvýhodněné ceny a využijte zajímavé bonusy.


10. 1. 2020

Přírodní sirná koupel

Odborným garantem lázeňské léčby v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny je MUDr. Lubomír Drlík. Jaký efekt má lázeňská léčba kožních nemocí? Položili jsme mu několik otázek.


21. 11. 2019

Kytarový virtuos prof. Štěpán Rak

Jak moc důležité je v životě přátelství, dokázal kytarový virtuos pan Rak své přítelkyni paní Tinzové, která oslavila své životní jubileum v našich lázních. Společně jsme připravili kytarový koncert s velkým překvapením.


12. 11. 2019

Klíčem k nastavení správné výživy je individuální přístup. Nově v rámci základního vyšetření používáme nejmodernější diagnostický přístroj InBody, který měří tělo komplexně. Co na Vás prozradí InBody?