Archiv článků

23. 11. 2018

Díky poloze Velkých Losin si můžete vyrazit i na výlety v podhůří Jeseníků

Počasí nás houpe jako na houpačce. Chvílemi mrzne, sněží, pak zase fouká silný vítr a nadprůměrně se v zimě oteplí. To jsou podmínky, které nepřejí naší imunitě, a proto býváme v takovém počasí častěji nastydlí nebo nemocní.


15. 11. 2018

Mikulášský týden v Termálech v srdci Jeseníku

Užijte si Mikulášský týden v termálním parku TERMÁLY LOSINY. Pekelné koupání, zábava a pestrý program pro malé i velké hříšníky v hřejivém srdci Jeseníků každý den od 4. - 9. prosince.


1. 10. 2018

Koupejte se v Termálech v srdci Jeseníků se slevou 15%

Neváhejte a navštivte termální park v srdci Jeseníků, jako bonus od nás dostanete 15% slevu na další vstup. Stačí si jen schovávat účtenky ze vstupného s uvedenou slevou, kterou můžete využít již od 2. října 2018.


26. 9. 2018

Nový katalog pobytů pro rok 2019

Vážení příznivci naší lázeňské společnosti ROYAL SPA. Velmi si vážíme Vaší přízně a jsme rádi za to, že se k nám do lázeňských hotelů rádi vracíte. Pro Vás, kteří naší lázeňskou společnost znají, ale i pro ty, kteří...


26. 9. 2018

Sleva 20% na vstupné pro skupiny v TERMÁLECH LOSINY

Vážení příznivci, plánujete výlet do Jeseníků, nebo Vaše cesta směřuje přímo do Velkých Losin? Navštivte TERMÁLY LOSINY a dopřejte svému tělu zaslouženou relaxaci a odpočinek v termálních bazénech s teplotou vody okolo 33°C.


25. 9. 2018

Darujte zážitek i zdraví v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny

Pokud si nechcete letos lámat hlavu nad tím, co originálního svým nejbližším věnovat, máme pro Vás TIP na skvělý dárek. Zakupte jim dárkový poukaz nebo šek do lázeňských hotelů a resortů ROYAL SPA.


3. 9. 2018

Ochutnávka masáží v TERMÁLECH LOSINY v srdci Jeseníků

Poddejte se léčivé síle dotyku a relaxujte u nás v termálním parku TERMÁLY LOSINY. Každé úterý od 25. září 2018 jsme pro Vás opět připravili ochutnávku masáží za zvýhodněnou cenu, při které si odpočinete a dodáte svému tělu...


27. 8. 2018

Termální park Velké Losiny

Vážení příznivci termálního parku TERMÁLY LOSINY, od 4. září 2018 pro vás opět spouštíme kalendář akcí. Přijďte si k nám užít pestré tematické dny, při kterých se rozhodně nebudete nudit!

V rámci našeho kalendáře...


15. 6. 2018

Užijte si narozeninovou oslavu v TERMÁLECH LOSINY

Dopřejte svým dětem narozeninovou oslavu v TERMÁLECH LOSINY, na kterou budou dlouho vzpomínat a sobě přípravu oslavy bez starosti a stresu! Připravili jsme pro vás speciální narozeninové balíčky, stačí si jen vybrat! 


15. 10. 2018

Podzimní prázdniny plné animací a zábavy v TERMÁLECH LOSINY

Podzimní prázdniny jsou tady co nevidět a my pro Vás máme připraven pestrý program animací od 27. - 30. října! Děti si užijí skvělou zábavu při animačních programech a rodinném saunování, rodiče mohou relaxovat a dodat svému tělu...