Pestrý program na SRPEN!

1. 8. 2017 -

Druhý měsíc prázdnin je tady co nevidět a my pro Vás máme připraven pestrý program! Děti budou nadšené z animačních programů, rodiče z odpočinku nebo aktivního cvičení ve vodě.

Užijte si srpen v termálním parku v srdci Jeseníků
Užijte si srpen v termálním parku v srdci Jeseníků

Sobotní akce v Termálech Losiny

Zábavu pro celou rodinu odstartujeme již 5. srpna! Přijďte k nám na Termíkovy narozeniny! Čeká Vás den plný koupání, zábavy a zážitků v termálním parku TERMÁLY LOSINY. Připravili jsme pro Vás bohatý program od 11.00 - 19.00 hodin.

Na co se můžete těšit:

  • pohybové hry ve vodě i na suchu
  • dětský fotbálek
  • tvořivá dílnička
  • soutěže pro děti
  • dárek pro každého dětského návštěvníka při vstupu

Další termíny akcí:

Kromě sobotního programu budou v srpnu v termálním parku probíhat každý den také animační programy pro děti pod vedením našich animátorů. Děti budou moci soutěžit o diplom a malé ceny. Každé úterý a čtvrtek bude pro dospělé probíhat také cvičení ve vodě i na suchu. A pozor, zábavu si děti mohou užít také na dětském venkovním hřišti!

Něco dobrého na zub si návštěvníci mohou zakoupit v letním kiosku, samoobslužné restauraci nebo u zmrzlinového stánku.

Odpočiňte si v našich denních apartmánech

Máte malé děti, které potřebují během dne spát? Nebo je potřebujete v klidu nakrmit a ukrýt před žhavým letním sluníčkem? Právě k tomuto účelu slouží denní apartmány, které se nacházejí v těsné blízkosti venkovních bazénů. Apartmány disponují vstupní předsíní, koupelnou a obývacím pokojemkuchyňským koutem. K dispozici Vám zde je i varná konvice, přenosná dětská postýlka, mikrovlnná trouba nebo pohovka.