TIP na skvělý vánoční dárek. Darujte poukaz na pobyt v lázních

25. 9. 2018 -

Pokud si nechcete letos lámat hlavu nad tím, co originálního svým nejbližším věnovat, máme pro Vás TIP na skvělý dárek. Zakupte jim dárkový poukaz nebo šek do lázeňských hotelů a resortů ROYAL SPA.

Darujte zážitek i zdraví v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny
Darujte zážitek i zdraví v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny

Pobyt v lázeňských hotelech a resortech ROYAL SPA je krásným a originálním zážitkem nejen pro vaši rodinu a blízké, ale i pro obchodní partnery. Můžete si vybrat z nabídky pobytů a procedur nebo vsaďte na dárkový šek v určité nominální hodnotě.

Dárkový poukaz je originálním tipem pro všechny, kteří nechtějí ve výběru dárku šlápnout vedle.  A je jen na Vás, zda zvolíte dárkový poukaz na pobyt v lázních, konkrétní proceduru nebo dárkový šek v určité nominální hodnotě, který může obdarovaný využít dle své libosti ve všech destinacích ROYAL SPA.

Dárkový poukaz pro všechny

Vůbec si nemusíte lámat hlavu nad tím, pro koho je dárkový poukaz tím nejlepším dárkem. Odpovíme totiž velmi jednoduše - pro všechny. Díky rozmanité nabídce dárkových poukazů si můžete jednoduše vybrat jestli chcete koupit poukaz na konkrétní pobyt, procedury, večeři, nebo neutrální dárkový šek v hodnotě 500, 1 000, 2 000 nebo 5 000 Kč. 

Dopřejte svým nejbližším prvotřídní péči o zdraví v jednom z našich lázeňských hotelů ROYAL SPA. Investice do zdraví se totiž mnohonásobně vrátí zpět.