Losinské kulturní léto

26. 6. 2019 -

Kultura ve Velkých Losinách v létě žije. Pokud máte v plánu navštívit toto úchvaté lázeňské městečko v podhůří Jeseníků, určitě si zde přijdete na své. Každoroční Losinské kulturní létokteré potrvá až do konce srpna, láká veřejnost z širokého okolí. Navíc, ubytovat se můžete v našich Termálních lázních a zažít u nás báječný víkend nebo lázeňský pobyt spojený s kulturou. 


KULTURA S TRADICÍ

Losinské kulturní léto - to je divadelní, hudební a filmový festival, který se koná v prostorách zámku Velké Losiny a Ruční papírny již od roku 2001. Za dobu své existence se vyprofiloval jako jedna z nejvýznamnějších kulturních akcí Olomouckého kraje. V roce 2008 získal festival prestižní ocenění, Cenu Olomouckého kraje za výjimečný počin v oblasti profesionálního divadla. V rámci Losinského kulturního léta se můžete těšit na pestrý program. Do Velkých Losin zavítá mnoho zajímavých osobností se svými představeními. Program letošního ročníku najdete zde.

KULTURA A LÁZNĚ PATŘÍ K SOBĚ

Pokud se chystáte navštívit v letošním roce Velké Losiny, kulturní léto by Vám nemělo uniknout. Využijte krásného prostředí lázeňského městečka a absolvujte v našich Termálních lázních jeden z našich letních pobytů.  Vybírat můžete z lázeňských pobytů, ale také pobytů pro rodiny s dětmi, a to v našem Wellness hotelu DIANA ve Velkých Losinách, který je jako stvořený pro báječnou rodinnou dovolenou.

Přímo v lázeňském parku jsme pro Vás připravili hudební večery, kterými si můžete zpříjemnit nejen lázeňský pobyt.

Užijte si léto a těšíme se na Vaši návštěvu!

Losinské kulturní léto