Tipy a rady na jarní regeneraci v lázních Velké Losiny

1. 3. 2022 -

V jarním období je čas na správnou očistu a regeneraci. V našich lázních můžete pečovat o své zdraví, příjemně relaxovat, užívat si koupání v termálních bazénech a procházky v lázeňském parku, který je na jaře plný rozkvetlých rododendronů a azalek. Přečtěte si tipy, které v našich lázních musíte zažít.

Lázeňský park v jarním období
Lázeňský park v jarním období

Základem je zdravý pohyb

K pobytům v lázních přistupujeme vždy komplexně. Nejen, že pečujeme o zdraví formou lázeňských procedur s využitím přírodních termálních pramenů, ale také doporučujeme aktivní pohyb v přírodě, výlety po okolí Velkých Losin a v Jeseníkách s přihlédnutím na zdraví klienta. 

Procházky lázeňským parkem

Zdravotní procházky rozsáhlým lázeňským lesoparkem vám dodají novou energií zvlášť na jaře. Park je plný rododendronů a azalek, které hrají všemi barvami a rozvoní široké okolí. Prohlédněte si několik fotek lázeňského parku v jarním období.

Tipy na výlety pěšky i na kole

Termální lázně se nachází v podhůří Jeseníků, kde můžete navštívit spousty přírodních, historických a kulturních památek. Velké Losiny jsou známé nejen díky renesančnímu zámku, termálním pramenům nebo jediné dochované ruční papírně v Evropě, ale také kvůli čarodějnickým procesům. Lázeňským parkem vede naučná cyklotrasa. 

V Jeseníkách stojí za zmínku návštěva 7 divu ČR přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé Stráně nebo pro milovníky piva místní minipivovar Zlosin. Ukaž více tipů na výlety

Zasloužená relaxace v termálním parku

Plavání a koupání v termálních bazénech blahodárně působí na unavené svaly a jde o spojení relaxace, účinků přírodních pramenů a nejzdravějšího pohybu

V termálním parku najdete 9 termálních bazénů, tobogány, vodní atrakce, 4 typy saun, restauraci, dětský koutek. Nabízíme různé druhy masáží, které si můžete objednat předem. Navíc v květnu otevíráme venkovní areál, sledujte naše webové stránky, kde najdete aktuální informace. Ukaž více informací 

vyvážená strava nesmí chybět

Důležitou součástí celého pobytu v lázních je zdravá strava. Náš tým kuchařů ve spolupráci s nutriční terapeutkou doplnili jídelníček o sezónní suroviny a potraviny, ovoce a zeleninu a rozšířili nabídku nápojů o detoxikační čaje a čerstvé džusy.

V lázních máme nového pomocníka, přístroj InBody, který je skvělým odrazovým můstkem pro sestavení správné výživy. Ukaž více informací o InBody

Tipy na jarní pobyty

Záleží na Vás jaký hotel, typ a délku pobytu si vyberete. Pro jarní období jsme pro Vás vybrali tyto pobyty nebo si prohlédněte aktuální jarní nabídku pobytů.

BONUS PRO UBYTOVANÉ HOSTY

Hosté ubytovaní v našich hotelech získají slevu na vstupy do termálního parku TERMÁLY LOSINY

Jarní regenerace

DIANA Velké Losiny

Ubytování na 2, 3 a 5 nocí, polopenze, kredit na procedury, pitný režim a vyvážená strava, volný vstup do hotelového wellness centra.

Očistěte na jaře tělo i duši! Pobyt spojený s odpočinkem, ale i s aktivním přístupem k vlastnímu zdraví a duševní pohodě. Na jaře se vše probouzí k životu. Pokud chcete i vy vykročit do jarního období jako nový člověk, nastartujte své tělo jarní detoxikací, kterou u...

-10%
4 325 Kč
od 3 892 Kč / 2 noci / os.

Lázeňský relax

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 4 nebo 5 nocí, polopenze, lékařská konzultace, 3 lázeňské procedury, vstup do termálního bazénu.

Pobyt v lázních v průběhu týdne od neděle do pátku. Zbylo Vám ještě pár dnů dovolené? Máme pro vás tip na intenzivní relax v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny v podhůří Jeseníků.

od 8 000 Kč / 4 noci / os.

Tak neváhejte a zažijte jarní regeneraci v lázních. Těšíme se na Vás:-)