Tipy a rady na jarní regeneraci v lázních Velké Losiny

17. 4. 2023 -

V jarním období je čas na správnou očistu a regeneraci. V našich lázních můžete pečovat o své zdraví, příjemně relaxovat, užívat si koupání v termálních bazénech a procházky v lázeňském parku, který je na jaře plný rozkvetlých rododendronů a azalek. Přečtěte si tipy, které v našich lázních musíte zažít.

Lázeňský park v jarním období
Lázeňský park v jarním období

Základem je zdravý pohyb

K pobytům v lázních přistupujeme vždy komplexně. Nejen, že pečujeme o zdraví formou lázeňských procedur s využitím přírodních termálních pramenů, ale také doporučujeme aktivní pohyb v přírodě, výlety po okolí Velkých Losin a v Jeseníkách s přihlédnutím na zdraví klienta. 

Procházky lázeňským parkem

Zdravotní procházky rozsáhlým lázeňským lesoparkem vám dodají novou energií zvlášť na jaře. Park je plný rododendronů a azalek, které hrají všemi barvami a rozvoní široké okolí. Prohlédněte si několik fotek lázeňského parku v jarním období.

Tipy na výlety pěšky i na kole

Termální lázně se nachází v podhůří Jeseníků, kde můžete navštívit spousty přírodních, historických a kulturních památek. Velké Losiny jsou známé nejen díky renesančnímu zámku, termálním pramenům nebo jediné dochované ruční papírně v Evropě, ale také kvůli čarodějnickým procesům. Lázeňským parkem vede naučná cyklotrasa. 

V Jeseníkách stojí za zmínku návštěva 7 divu ČR přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé Stráně nebo pro milovníky piva místní minipivovar Zlosin. Ukaž více tipů na výlety

Zasloužená relaxace v termálním parku

Plavání a koupání v termálních bazénech blahodárně působí na unavené svaly a jde o spojení relaxace, účinků přírodních pramenů a nejzdravějšího pohybu

V termálním parku najdete 9 termálních bazénů, tobogány, vodní atrakce, 4 typy saun, restauraci, dětský koutek. Nabízíme různé druhy masáží, které si můžete objednat předem. Navíc v květnu otevíráme venkovní areál, sledujte naše webové stránky, kde najdete aktuální informace. Ukaž více informací 

vyvážená strava nesmí chybět

Důležitou součástí celého pobytu v lázních je zdravá strava. Náš tým kuchařů ve spolupráci s nutriční terapeutkou doplnili jídelníček o sezónní suroviny a potraviny, ovoce a zeleninu a rozšířili nabídku nápojů o detoxikační čaje a čerstvé džusy.

V lázních máme nového pomocníka, přístroj InBody, který je skvělým odrazovým můstkem pro sestavení správné výživy. Ukaž více informací o InBody

Tipy na jarní pobyty

Záleží na Vás jaký hotel, typ a délku pobytu si vyberete. Pro jarní období jsme pro Vás vybrali tyto pobyty nebo si prohlédněte aktuální jarní nabídku pobytů.

BONUS PRO UBYTOVANÉ HOSTY

Hosté ubytovaní v našich hotelech získají slevu na vstupy do termálního parku TERMÁLY LOSINY

Termály naplno

DIANA Velké Losiny

Ubytování na 3 - 7 nocí, polopenze, kredit 150 Kč/noc na procedury, vstupy do termálního parku, volný vstup do wellness centra.

Přijeďte s celou rodinou na dovolenou do Jeseníků a užijte si naplno TERMÁLY LOSINY. Ubytujte se ve Wellness hotelu DIANA a získejte zajímavé slevy a bonusy do termálního parku ve Velkých Losinách.

od 6 300 Kč / 3 noci / os.

Lázeňský relax

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 4 nebo 5 nocí, polopenze, lékařská konzultace, 3 lázeňské procedury, 4 x léčebný termální bazén (60 min.).

Pobyt v lázních v průběhu týdne od neděle do pátku. Zbylo Vám ještě pár dnů dovolené? Máme pro vás tip na intenzivní relax v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny v podhůří Jeseníků.

od 9 400 Kč / 4 noci / os.

FIT HARMONY

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 5 nebo 7 nocí, plná penze, lékařská konzultace, léčebné procedury a doporučený stravovací režim nutričním terapeutem.

Pobyt pro klienty, kteří si chtějí dopřát individuální přístup, očistit organizmus a zbavit se únavy. Čeká vás komplex relaxace, zdravé stravy a správných životních návyků. Vaše zdraví je naší prioritou.

od 13 620 Kč / 5 nocí / os.

Lázně na zkoušku

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 2.800 Kč na lékařskou konzultaci a lázeňské procedury, včetně vstupu do termálního bazénu (60 min.).

Vyzkoušejte pobyt v lázních a zjistíte, že více než chemie Vám pomůže léčivá síla čistého přírodního zdroje. Zdraví spočívá v prevenci a posílení imunity. Teprve vlastní zkušenost vám pomůže odkrýt tajemství pravé relaxace v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké...

od 15 750 Kč / 7 nocí / os.

Tak neváhejte a zažijte jarní regeneraci v lázních. Těšíme se na Vás:-)