Na regeneraci po Covidu jsou ideálním místem termální lázně

1. 3. 2021 -

Prodělali jste v poslední době Covid-19? Přijeďte do TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny na doléčení. Lázeňské pobyty jsou zaměřené na celkovou regeneraci organismu a navíc můžete využít státní příspěvek ve výši 4 000 Kč.

Relaxační koupel v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny
Relaxační koupel v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny

Naberte nové síly v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny. Dokonalé spojení lázeňské péče, zdravotních procházek po rozsáhlém lesoparku a okolí a unikátního klima podhůří Jeseníků Vám dodá novou energii. Přečtěte si více informací, jak Vám mohou pomoci lázně na regeneraci po prodělaném Covid-19. Ukaž více informací

Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás prioritou a snažíme se Vás maximálně chránit. S ohledem na současnou situaci jsme zavedli zvýšená hygienická opatření, aby byl Váš pobyt příjemný a maximálně bezpečný.

Využijte státní příspěvek 4 000 Kč

  • Na uvedené lázeňské pobyty můžete využít státní příspěvek ve výši 4 000 Kč.
  • Stačí si vygenerovat slevový voucher na turistickém portále kudyznudy.cz, který přijde na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. Slevový voucher si můžete vytisknout nebo mít v mobilním telefonu.
  • Pro rezervaci pobytu doporučujeme využít náš on-line rezervační systém, kde naleznete volné termíny a aktuální ceny pobytů.
  • Nezapomeňte do poznámky uvést kód na slevový voucher. Voucher je možné uplatnit pouze po předchozím nahlášení při rezervaci, nejpozději před uhrazením pobytu. Po úhradě pobytu již nelze voucher čerpat.

 

Pobyt pro seniory

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 7 nocí, plná penze, lékařské vyšetření, 9 lázeňských procedur, vstup do termálního bazénu.

Lázeňský pobyt pro klienty v seniorském věku, kteří chtějí posílit své zdraví, očistit organizmus a zbavit se únavy v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny. Čeká vás komplex relaxace, zdravé stravy a správných životních návyků. Vaše zdraví je naší prioritou.

od 14 350 Kč / 7 nocí / os.

Komplexní kúra

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování, plná penze, kredit 4.900 Kč na vstupní vyšetření a procedury stanovené lékařem, vstup do termálního bazénu.

Cílená lázeňská léčba onemocnění pohybových, neurologických, kožních, oběhových a onkologických. Léčebný lázeňský pobyt nahrazující komplexní lázeňskou péči. Základem programu je odborná fyzioterapie, reflexní léčba a vodoléčba.

od 15 050 Kč / 7 nocí / os.

Pomůžeme Vám nabrat nové síly.

Tým TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny