Do lázní s lázeňským voucherem na 2 000 Kč

3. 1. 2022 -

Užijte si lázeňskou péči za zvýhodněných podmínek a vygenerujte si svůj lázeňský voucher na 2 000 Kč, který můžete uplatnit od 1. 1. do 27. 2. 2022 v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny.

Lázeňská léčba v lázních Velké Losiny
Lázeňská léčba v lázních Velké Losiny

Jak získat lázeňský voucher

  • Lázeňský voucher si vygenerujete na turistickém portále kudyznudy.cz.
  • Voucher s kódem dojde na Vámi uvedenou emailovou adresu.
  • Množství voucherů je limitované. Na turistickém portále kudyznudy.cz naleznete aktuální přehled volných voucherů ve vybraném hotelu.

Jak uplatnit lázeňský voucher

  • Lázeňský voucher na 2 000 Kč lze uplatnit od 1. 1. do 27. 2. 2022 na lázeňské léčebné pobyty. Nabídka pobytů
  • Pobyt v lázních doporučujeme rezervovat přes náš online systém, kde naleznete volné termíny a aktuální ceny. Online rezervace
  • Nezapomeňte při rezervaci pobytu do poznámky uvést kód lázeňského voucheru. Voucher je možné uplatnit před uhrazením pobytu. Po úhradě pobytu již nelze voucher čerpat.

Léčebné pobyty - doporučujeme

Lázeňský voucher na 2 000 Kč není zahrnutý do ceny pobytů. Sleva bude odečtena po přijetí rezervace s uvedeným kódem lázeňského voucheru.

Slevy se nesčítají. Lázeňský voucher nebo cenový hit nebo slevu vyplývající z členství ve věrnostním programu můžete využít samostatně.

Týden pro zdraví

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 3.500 Kč na lékařskou konzultaci a lázeňské procedury, vstup do termálního bazénu.

Dopřejte si víc než dovolenou v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny a nechejte se hýčkat rukama našich profesionálů. Výběr lázeňských procedur si můžete zvolit sami nebo vám poradíme.

od 14 350 Kč / 7 nocí / os.

Pobyt pro seniory

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 7 nocí, plná penze, lékařské vyšetření, 9 lázeňských procedur, vstup do termálního bazénu.

Lázeňský pobyt pro klienty v seniorském věku, kteří chtějí posílit své zdraví, očistit organizmus a zbavit se únavy v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny. Čeká vás komplex relaxace, zdravé stravy a správných životních návyků. Vaše zdraví je naší prioritou.

od 15 050 Kč / 7 nocí / os.

Komplexní kúra

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování, plná penze, kredit 4.900 Kč na vstupní vyšetření a procedury stanovené lékařem, vstup do termálního bazénu.

Cílená lázeňská léčba onemocnění pohybových, neurologických, kožních, oběhových a onkologických. Léčebný lázeňský pobyt nahrazující komplexní lázeňskou péči. Základem programu je odborná fyzioterapie, reflexní léčba a vodoléčba.

od 15 750 Kč / 7 nocí / os.