Odbornost v léčbě kůže na nejvyšší úrovni

1. 4. 2016 -

Potýkáte se s problémy kůže? Trápí Vás lupénka, akné nebo exém? Svěřte se do rukou našim lázním! Losinská sirná termální voda prokazatelně pozitivně působí na kožní onemocnění.

Masťová terapie
Masťová terapie

Termální lázně Velké Losiny se zařadily mezi místa, která mohou poskytovat plně či částečně hrazené léčebně rehabilitační pobyty pro dospělé i dětské pacienty s dermatologickými potížemi. Patří sem zejména chronická kožní onemocnění jako jsou lupénka, kontaktní či atopický ekzém, keratodermis, neurodermis, ale také stavy po popáleninách. To vše díky zdejším unikátním termálním pramenům s nejvyší koncentracírozpuštěných sirných sloučenin v České republice.

 • Lázeňská léčba kožních onemocnění je založena především na aplikaci přírodního léčivého zdroje, kterým je sirná termální voda.
 • Léčbu absolvovali s prokazatelnými pozitivními výsledky první dětští pacienti i dospělí pacienti. 
 • V Termálních lázních Velké Losiny léčíme všechny indikace kožních onemocnění X a XXX - seznam kožních onemocnění.
 • Pokud Vám zdravotní pojiťovna neschválí komplexní nebo příspěvkovou léčbu, můžete absolvovat samoplátecký program "Na vlastní kůži"

 

Jak léčíme kůži

Léčebný program je vždy sestavován individuálně dle zdravotního stavu klienta.
Základními léčebnými metodami jsou:

 • vodoléčba v termální sirné vodě (koupele ve vanách a v termálním bazénu)
 • světloléčba (lokální i celotělová špičkovým paravánem)
 • masťová terapie
 • doplňujícími lázeňskými procedurami mohou být zábaly a masáže s využitím bylinných a konopných olejů, koupele s přísadami

Nedílnou součástí lázeňské léčby kožního onemocnění je i zdravá strava. Nutriční terapeutka ve spolupráci s lékařem a klientem připraví speciální jídelníček dle individuálních potřeb klienta.
Odborným garantem lázeňské léčby je primář kožního oddělení Šumperské nemocnice MUDr. Lubomír Drlík.

Doporučujeme kosmetické řady Sinova a Thermelove

 • Naše lázeňská společnost ROYAL SPA již 20 let pečuje o zdraví svých lázeňských hostů. Protože v Termálních lázních Velké Losiny a Sirnatých lázních Ostrožská Nová Ves disponujeme unikátní termální sirnou léčivou vodou, rozhodli jsme se v péči o Vás, naše klienty pokročit. Začali jsme pro Vás vyrábět naši vlastní exkluzivní lázeňskou kosmetiku – SINOVA a THERMELOVE.

 • Produkty jsou vhodné především pro osoby, které trpí kožními onemocněními, jako jsou lupénka, atopický ekzém nebo akné. Produkty řady SINOVA  jsou vhodné zejména ke kosmetické péči o kůži osob s lupénkou a ekzémem.
 • Právě z termálního pramene z lázní Velké Losiny pro Vás vyrábíme vlastní lázeňskou kosmetiku THERMELOVE. Určena je jednak k péči o pokožku u osob bez kožních problémů, ale velmi vhodná a doporučována je i všech, kteří trpí kožními problémy jako je ekzém, lupénka nebo třeba akné. Navíc Vám nabízíme i kosmetickou řadu THERMELOVE se sírou, která je určena všem s problematickou pletí. 

 • Lázeňskou kosmetiku Sinova a Thermelove si můžete zakoupit ve všech hotelech ROYAL SPA.

 

Potřebujete poradit?

Lázeňská konzultace s lékařemPomůžeme vám vybrat vhodnou lázeňskou léčbu.

Získejte odbornou konzultaci zdarma v oboru lázeňství.


Zobrazit poradnu