Termální park Termály Losiny získal v Římě významné ocenění

17. 5. 2017 -

S radostí se s vámi chceme podělit o krásnou informaciTermální park TERMÁLY LOSINY byl oceněn na letošní konferenci Evropského svazu lázní v Římě.

Ing. Martin Plachý (vpravo) přebírá v Římě ocenění pro náš termální park
Ing. Martin Plachý (vpravo) přebírá v Římě ocenění pro náš termální park

Evropský svaz lázní pravidelně organizuje soutěž "ESPA Innovation Awards", jejímž cílem je podpořit výměnu zkušeností, osvědčených postupů a know how v lázeňství.

Tato soutěž je určena pro lázeňská místa, lázně a lázeňská zařízení nebo iniciativy, která představují "inovace" v pravém slova smyslu, tj. vytvoření něčeho nového, kreativnějšího či efektivnějšího přístupu k jakémukoliv aspektu řízení, provozu nebo marketingu lázní. 

TERMÁLY LOSINY uspěly v konkurenci mnoha účastníků z 12 evropských zemí a získaly speciální cenu poroty. Tato cena nám byla udělena za unikátnost celého projektu a velmi atraktivní přístup k prevenci zdraví prostřednictvím "well-being" pojetí.

Cenu převzal Ing. Martin Plachý, jednatel lázní Velké Losiny, pod které termální park TERMÁLY LOSINY patří, na lázeňské konferenci v Říme dne 11. 5. 2017 z rukou 1. viceprezidenta Evropského svazu lázní pana Gunnlaugura Jónssona.