Paralukostřelec David Drahonínský na soustředění ve Velkých Losinách

13. 3. 2019 -

8.3.2019 navštívil naše TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny jeden z nejlepších světových handicapovaných lukostřelců paralympik David Drahonínský na krátké soustředění.


David chce navázat na kvalitní minulou sezónu a důkladně se připravuje na půdě Termálních lázní na halové Mistrovství České Republiky v paralukostřelbě konané 16. března v Plzni.

Pro všechny naše hosty jsme spolu s Davidem připravili krásné odpoledne, které jsme nazvali "Zastřílej si s paralympionikem Davidem Drahonínským" a mělo velký úspěch. Lázeňští hosté si zkusili, že střílení z luku dokáže být i zábava.

Paralukostřelec David Drahonínský zažil minulý rok velmi úspěšnou letní sezónu, kdy se stal v individuální soutěži v Plzni vícemistrem Evropy , v týmové soutěži se Šárkou Musilovou mistrem Evropy a vyhrál po prvenstvích v italské Olbii a v Novém Městě nad Metují celkové hodnocení Evropského poháru.

TERMÁLNÍ LÁZNĚ přejí Davidovi v jeho sportovní kariéře mnoho úspěchů, zdraví, vytrvalost při překonávání osobních cílů a limitů a občas také trochu toho štěstí, které každý z nás někdy potřebuje.
Podívejte se na malou ukázku: