Divadelní představení v sobotu 18.5.2024

7. 5. 2024 -

Přijďte si užít nezapomenutelný večer.


Termální lázně Velké Losiny ve spolupráci s divadlem Ventyl Vás srdečně zveme na úspěšnou komedii Mira Gavrana „Panenka".

Komedii o devíti obrazech a dvou postavách divadlo Ventyl premiérově uvedlo 19. listopadu 2022 v sokolovně v Hranicích a v této chvíli již měla více než 30 repríz.

Více o hře:

Být čerstvě opuštěným ve čtyřiceti se může stát leckterému muži, vyhrát v internetové soutěži moderního robota se však podaří jen prvním deseti. Jedním z nich je i Marko, bezvýznamný člověk bez vztahové perspektivy. I k němu se dostává speciální zásilka v podobě robotické panenky Stely naprogramované tak, aby ho učinila šťastným. Je hezká, inteligentní, po všech stránkách šikovná, ALE...

Markovo počáteční nadšení z atraktivní společnice rychle vyprchává, protože programátorkou, která Stele vštípila svůj pohled na svět s modely svého chování, byla feministka. Mezi oběma tak dochází k mnoha kolizím, humorným i hořkým situacím, typickým nedorozuměním vyplývajícím ze vztahu muž - žena. Povede se panence učinit „svého" muže šťastným?

Aktuální a současná hra, která přesně popisuje trend nahrazování skutečných mezilidských vztahů těmi virtuálními.

 

Divadelní představení se koná:                                                                                                                 

Kde: v sále Termálních lázní Velké Losiny

Kdy: 18. 5. 2024

V kolik: 20.00 hodin

Vstupné: 120 Kč

Předprodej vstupenek na recepci hotelu ELIŠKA