Benefitní Talk show Hanky Křížkové a Nadi Konvalinkové

17. 6. 2024 -

Hanka Křížková a Naďa Konvalinková 13. 6. 2024 rozzářily Termální lázně Velké Losiny na benefitním vystoupení.


Večer plný hudby, smíchu a dobročinnosti zažili návštěvníci Termálních lázní Velké Losiny, kde se konalo výjimečné benefitní vystoupení. Hlavními hvězdami večera byly legendární zpěvačka Hanka Křížková a herečka Naďa Konvalinková, které svou přítomností a vystoupením podpořily významnou charitativní akci.

Atmosféra a záměr akce

Termální lázně Velké Losiny, známé pro své léčivé prameny a nádherné prostředí, poskytly ideální kulisu pro tento výjimečný večer. Organizátoři akce si dali záležet, aby byla atmosféra večera nejen slavnostní, ale také přátelská a intimní. Celý večer byl zaměřen na podporu charitativního spolku KORUNKA VELKÉ LOSINY, který podporuje handicapované či jinak znevýhodněné děti v Olomouckém kraji

Hanka Křížková: Hlas plný emocí

Hanka Křížková, známá svým jedinečným hlasem a silnými emocemi, které vkládá do každé písně, otevřela večer sérií svých největších hitů. Její výkon byl nezapomenutelný a publikum bylo nadšeno. Hanka dokázala nejen zpívat s neuvěřitelnou intenzitou, ale také se srdečně bavit se svými fanoušky mezi jednotlivými skladbami. Nechyběly ani písně z jejího nového alba, které publikum přijalo s nadšením.

Naďa Konvalinková: Herecké kouzlo a humor

Naďa Konvalinková přinesla na pódium svůj nezaměnitelný šarm a smysl pro humor. Její vtipné a srdečné povídky mezi vystoupeními Hanky Křížkové dodaly večeru lehkost a radost. Naďa dokázala publikum rozesmát i dojmout, a její herecké vstupy byly skvělým protipólem hudebního programu.

Význam a dopad akce

Výtěžek z benefitního večera byl věnován rodině z Velkých Losin, konkrétně Natálce Lubinové. Částku 50 000 Kč rodina využije na speciální rehabilitaci a kompenzační pomůcky, aby přispěly Natálce k dalšímu rozvoji.

Příběh Natálky Lubinové 

Benefitní vystoupení Hanky Křížkové a Nadi Konvalinkové v Termálních lázních Velké Losiny se stalo nejen hudebním a kulturním zážitkem, ale také důležitým charitativním počinem. Tento večer ukázal, jak hudba a umění mohou spojovat lidi a přinášet pozitivní změny. Publikum odcházelo s pocitem naplnění a vděčnosti, a všichni se již těší na další podobné akce, které budou přinášet radost a pomoc těm, kdo ji potřebují.

Kdo jste se nemohli z jakéhokoliv důvodu charitativní akce zúčastnit, podívejte se, jak se akce vydařila: