Ohlasy hostů

Zde můžete napsat Vaše hodnocení na pobyt v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny.

Poslat recenzi

Přihlášením k odběru novinek a obchodních nabídek souhlasím s tím, že pro tento účel bude společnost Lázně Velké Losiny, s. r. o., Lázeňská 323, 788 15 Velké Losiny, IČ: 28561813 po dobu 10 let zpracovávat údaje o mém jménu, příjmení a e-mailové adrese. Svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat e-mailovou zprávou zaslanou na marketing@lazne-losiny.cz.
Informace o zpracování osobních údajů

  

Antispam

Ohlasy našich hostů

29. 3. 2019

Týdenní pobyt předčil mé očekávání. Nic bych neměnila. Vše dostupné, bazén, služby balneo, dostačující bohatá polopenze. A hlavně krásné prostředí kolem, nádherný park a klid. ( klient samoplátce/Eliška)


26. 3. 2019

Profesionalita v jednání při rezervaci pobytu, konkrétně s paní Gabrielou Noskovou, rovněž při vyšetření lékařem (konzultace), vstřícnost a ochota na rehabilitačním oddělení, lidský přístup a empatie všech na vysoké úrovni. Čisté...


25. 3. 2019

S pobytem ve Vašich lázních jsem velmi spokojená. Sestavení procedur a přístup personálu je na skvělé úrovni. Strava pestrá - dobrý je výběr z několika jídel. Děkuji všem za příjemné a přínosné 3 týdny pobytu ve vašich lázních.


25. 3. 2019

Velice jsme si užili tři týdny v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny, až na skutečnost, že kavárna otevírá v 11 hodin, jsme naprosto spokojeni, srdečně děkujeme. (klienti samoplátci, Ivo Havlík a Marie Havlíková Kasalová)

15. 3. 2019

Sestřička Lenka Dohnálková je úžasná, cvičení v bazénu vede na 1*. Moc jí děkujeme. Taktéž p. Sittová - skup. cvičení - úžasné, je důsledná. (klient samoplátce / Eliška)