Ohlasy hostů

Zde můžete napsat Vaše hodnocení na pobyt v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny.

Poslat recenzi

Přihlášením k odběru novinek a obchodních nabídek souhlasím s tím, že pro tento účel bude společnost Lázně Velké Losiny, s. r. o., Lázeňská 323, 788 15 Velké Losiny, IČ: 28561813 po dobu 10 let zpracovávat údaje o mém jménu, příjmení a e-mailové adrese. Svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat e-mailovou zprávou zaslanou na marketing@lazne-losiny.cz.
Informace o zpracování osobních údajů

  

Ohlasy našich hostů

31. 7. 2021

Velmi příjemný pobyt, usměvavý a milý personál. Vynikající jídlo a servis. Milá obsluha v lázeňské kavárně. Příjemný hudební zážitek při sobotní večeři v jídelně. Děkuji za vše.


30. 7. 2021

Musíme jen chválit, není nic k vytknutí. Rádi opět přijedeme. Těžko vyzvednout někoho z kolektivu, všichni milí, ochotní. Snad možná jednání s paní Prečovou, vždy se snaží vyhovět, udělá vše proto, aby byl klient spokojený.


27. 7. 2021

Děkuji. Strávili jsme u vás se synem příjemný měsíc. Bylo to i proto, že ubytování (v Elišce II.) a strava byly skvělé. Servírky v jídelně nám ve všem vyšly vstříc. Když měl syn migrénu, přivezly nám jídlo na pokoj. Moc jim...


26. 7. 2021

Úklid a pokojské – musím jen pochválit a vyzvednout jejich práci. Vše poctivě provedeno, ochotné a nemusela jsem si ve městě kupovat toal. papír, který mi v jiných lázních vždy chyběl. Tady ani jednou. Vzorné. Všichni byli moc příjemní,...


23. 7. 2021

Byla jsem velmi spokojená s pobytem v lázních, se všemi procedurami, s ubytováním, s jídlem a vstřícným jednáním všech zaměstnanců, úklidem pokojů a sociálního zařízení. Děkuji všem zaměstnancům za péči a milý přístup.