Ohlasy hostů

Zde můžete napsat Vaše hodnocení na pobyt v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny.

Poslat recenzi

Přihlášením k odběru novinek a obchodních nabídek souhlasím s tím, že pro tento účel bude společnost Lázně Velké Losiny, s. r. o., Lázeňská 323, 788 15 Velké Losiny, IČ: 28561813 po dobu 10 let zpracovávat údaje o mém jménu, příjmení a e-mailové adrese. Svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat e-mailovou zprávou zaslanou na marketing@lazne-losiny.cz.
Informace o zpracování osobních údajů

  

Antispam

Ohlasy našich hostů

27. 5. 2019

Bol som velmi spokojný a ďakujem za príjemný pobyt. V ďalšej práci Vám prajem zdravie a vela spokojných zákazníkov. (klient KLP / Šárka)


24. 5. 2019

Od loňského roku se zde hodně změnilo – větší pořádek v parku, krásná nová úprava v prostoru před kavárnou, celkově příjemný pohled, úžasný průchod z Elišky I do Elišky II, velice zapadá do prostoru a nepůsobí rušivě, jistě...


22. 5. 2019

Vážení a milí, chtěli bychom vám touto cestou velmi poděkovat za týdenní pobyty ve vašich lázních, které si užíváme z jara a na podzim už 4 rok a jsme tu hodně spokojení a rádi se vracíme, našemu zdraví to hodně prospívá. Dále...


16. 5. 2019

Bez připomínek. Krásné prostředí, vše pod jednou střechou. Velká spokojenost. (klient samoplátce / Eliška)


13. 5. 2019

Velmi příjemná děvčata na recepci. Perfektní přístup sestřiček + lékařů, rehabilitační personál prostě úžasný. (klient KLP / Šárka)