Ohlasy hostů

Zde můžete napsat Vaše hodnocení na pobyt v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny.

Poslat recenzi

Přihlášením k odběru novinek a obchodních nabídek souhlasím s tím, že pro tento účel bude společnost Lázně Velké Losiny, s. r. o., Lázeňská 323, 788 15 Velké Losiny, IČ: 28561813 po dobu 10 let zpracovávat údaje o mém jménu, příjmení a e-mailové adrese. Svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat e-mailovou zprávou zaslanou na marketing@lazne-losiny.cz.
Informace o zpracování osobních údajů

  

Antispam

Ohlasy našich hostů

24. 2. 2020

Chtěla bych tímto vyjádřit velké poděkování veškerému personálu za špičkovou profesionální práci i za velmi empatický a flexibilní přístup ke klientům. Paní cvičitelky a fyzioterapeuti – pozitivní motivace, špičková kvalifikovanost.


14. 2. 2020

Ubytování ve vile Gazárka je skvělé a rádi přijedeme znovu. Voda nám velmi pomohla a personál u procedur i všude jinde je více než vstřícný a ochotný, též moc milý. Ve vašich lázních jsme byli spokojeni a rádi přijedeme znovu.


29. 1. 2020

Chci vyzvednout přístup a vysokou úroveň práce Zuzany Sittové. Vřelé díky všem, personál je veskrze vstřícný a vlídný. Bc. Lukáš Pjosa trpělivě opravoval mé chybné držení těla a špatné kroky, za což upřímně děkuji. (klient...


26. 1. 2020

Velmi spokojen s paní Jelínkovou Lenkou na individuálním cvičení. Moc mi pomohla a díky ní se cítím lépe. Má dobré srdce a zlaté ruce. (Klient hotelu ELIŠKA)


31. 12. 2019

S úrovní lázní jsme celkově velmi spokojeni. Vytknout něco zásadního nelze. Zaznamenali jsme lepší úpravu okolního parku (je nádherný!) Takže jen drobnosti: teploměr u vstupu do Elišky je umístěn příliš vysoko, menší osoby na něj...