Ohlasy hostů

Zde můžete napsat Vaše hodnocení na pobyt v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny.

Poslat recenzi

Přihlášením k odběru novinek a obchodních nabídek souhlasím s tím, že pro tento účel bude společnost Lázně Velké Losiny, s. r. o., Lázeňská 323, 788 15 Velké Losiny, IČ: 28561813 po dobu 10 let zpracovávat údaje o mém jménu, příjmení a e-mailové adrese. Svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat e-mailovou zprávou zaslanou na marketing@lazne-losiny.cz.
Informace o zpracování osobních údajů

  

Antispam

Ohlasy našich hostů

8. 8. 2019

V lázeňském sanatoriu ŠÁRKA v červnu 2019 jsem absolvovala léčení po operaci kyčle. Byla jsem velmi spokojená s veškerou léčbou a službami, které jsou opravdu na kvalitní úrovni. Personál milý, usměvavý, empatický a velmi příjemný.


28. 7. 2019

Včera jsme se vrátili s dětmi z měsíčního pobytu. Starší syn je autista a tak jsem měla docela obavu. Tímto bych chtěla poděkovat celému personálu CHALOUPKY za jejich péči a že nic nebyl problém. Dále bych ráda poděkovala kuchyni,...


28. 6. 2019

Potěšilo mě spoustu věcí – ochota všeho personálu, příjemná paní primářka i sestřičky, ale také drobnosti, jako složka, kterou jsem dostala na rozpis procedur. Velmi nápadité je prosklení podlahy ve spojovací chodbě. V okolí hotelu...


20. 6. 2019

Ať Vám i nadále vydrží úžasný personál (od kuchyně po doktory), profesionální přístup a laskavá srdce jako máte nyní. Vystavěný koridor Eliška II. do Elišky I. je nádherný. Opět se sem rádi vrátíme.


18. 6. 2019

Byla jsem velmi spokojena. Zdravotnický personál se choval velmi dobře, strava výborná, chování všech na úrovni, je to tu na vysoké úrovni.