Proč je dobré být členem ROYAL SPA clubu?

7. 4. 2016 -

ROYAL SPA CLUB je určen stálým hostům lázeňských a wellness hotelů sítě ROYAL SPA. Vážíme si Vaší věrnosti a důvěry, s jakou naše hotely navštěvujete. Proto jsme pro Vás připravili atraktivní program. Staňte se členy našehoROYAL SPA CLUBU. Odměnou vám budou zajímavé slevy a další neodolatelné bonusy.

Získávejte díky členství řadu atraktivních výhod
Získávejte díky členství řadu atraktivních výhod

Zisk členství Royal Spa clubu

Pokud máte zájem o členství v tomto atraktivním programu, stačí pouze, když vyplníte přihlášku do ROYAL SPA clubu, kterou obdržíte na recepci jednotlivých hotelů. Vyplněnou přihlášku můžete taktéž na recepcích hotelů odevzdat. Věrností kartu Vám následně a zdarma vystaví hotelová recepce. Další možností jak se stát členem našeho věrnostního clubu je zaslání emailu s vaším jménem, adresou a potvrzením Vaší účasti v clubu nebo vyplnění našeho formuláře na www.royalspa.cz/royal-spa-club. Věrnostní karta Vám bude obratem zaslána poštou.

Novinka v získávání věrnostních bodů 

Celková částka, kterou zaplatíte za Váš pobyt, Vám bude převedena na body. Za každých Vámi zaplacených 25 Kč získáte 1 bod. Body se načítají od data založení karty a nelze je načítat zpětně. Body lze získat pouze u pobytů, které byly rezervovány přímo rezervační kanceláří hotelu nebo na recepcích. Body se načítají při každém pobytu. V případě, že nenavštívíte žádný z našich hotelů více než 24 po sobě jdoucích měsíců, bude Vám odečteno 500 bodů za každý rok, který naše zařízení nenavštívíte.

Slevy lze čerpat až po zaplacení prvního pobytu v našich lázních. Na slevu má právo každý, kdo se prokáže platnou kartou. Pouze majiteli karty budou připsány věrnostní body - karta je tedy nepřenosná. Slevy nelze kombinovat s jinými slevami ani na tzv. balíčky či speciální již zlevněné nabídky. Slevu dle členství a počtu bodů lze uplatnit na celý pokoj, ve kterém držitel karty bydlí.

Jelikož nám jde především o Vás, naše vážené hosty, členství v našem klubu není jen o slevách. Na hotelech na Vás čeká řada dalších výhod, kterými Vám chceme ukázat, jak si Vaší přízně Vážíme.

Více informací na www.royalspa.cz/royal-spa-club.