Vánoce a Silvestr

Vánoce v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny prožijte originálně, vychutnejte si magickou vánoční atmosféru, termální bazény a profesionální lázeňskou péči.

Silvestr v lázních jako neopakovatelný zážitek. Přijeďte si do TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny užít výbornou kuchyni, komfortní ubytování, a to hlavní, vyzkoušejte unikátní termální park TERMÁLY LOSINY.

V našich lázních Velké Losiny zažijete nezapomenutelné chvíle a přitom všem pečujete o své zdraví. Vstupte do nového roku plní energie a vitality.

Nabídka na Vánoce

Vánoční pobyt

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 5 nocí, plná penze, štědrovečerní večeře, 4 procedury, 1x vstup do termálního parku, vánoční program, vstup do hotelového bazénu

Dopřejte si klidné Vánoce v lázních a užijte si magickou vánoční atmosféru, koupání v unikátním termálním parku TERMÁLY LOSINY a profesionální lázeňskou péči v lázeňském hotelu ELIŠKA Velké Losiny.

od 15 900 Kč / 5 nocí / os.

Nabídka na Silvestra

Silvestrovský pobyt

DIANA Velké Losiny

Ubytování na 4 a 5 nocí, polopenze, 3 procedury, silvestrovský program, volný vstup do wellness centra.

Užijte si silvestrovský pobyt na horách. Nezapomenutelný Silvestr v Jeseníkách - to je skvělá kuchyně, silvestrovský doprovodný program, animační programy pro děti i dospělé a moře zábavy ve Wellness hotelu DIANA Velké Losiny.

12 150 Kč
od 11 900 Kč / 5 nocí / os.

Silvestrovský pobyt

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 5 nocí, plná penze, 5 procedur, 1x vstup do termálního parku, vstup do hotelového bazénu, silvestrovský program.

Silvestr 2023 se skvělými zážitky v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny. Čeká Vás silvestrovský večer, doprovodný program, výborná kuchyně, koupání v unikátním termálním parku TERMÁLY LOSINY a skvělé možnosti lyžování v Jeseníkách.

od 15 100 Kč / 5 nocí / os.