Lázeňské pobyty

TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny jsou místem, kde znovu nabudete a upevníte svoje zdraví.

Nabízíme lázeňské pobyty zaměřené na léčbu nemocí - pohybového aparátu, kožní, neurologické, oběhové a onkologické v remisi, popis nemocí.

Léčebné lázeňské pobyty jsou pod dohledem lékaře termálních lázní, který stanovuje léčebný plán na základě zdravotního stavu klienta.

LÁZEŇSKÝ HOTEL ELIŠKA

Na vlastní kůži

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 4.200 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury, volný vstup do termálního bazénu.

Léčebný pobyt zaměřený na léčbu kůže pod odhledem dermatologa. Vyzkoušejte losinskou termální vodu, která má prokazatelný pozitivní vliv na kůži. Zdravá kůže je předpokladem zdravého organizmu.

od 12 600 Kč / 7 nocí / os.

Rehabilitace Plus

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 4.760 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury, volný vstup do termálního bazénu.

Stop bolesti! Bolestem zad a kloubů můžeme předejít nebo je řešit. Lázeňský léčebný pobyt doporučujeme pro intenzivní rehabilitaci. Zbavíme Vás bolesti i nežádoucích důsledků stresu a pracovního přetížení.

od 13 160 Kč / 7 nocí / os.

Komplexní kúra

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 7 nocí, plná penze, kredit 6.300 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury, volný vstup do termálního bazénu.

Cílená lázeňská léčba onemocnění pohybových, neurologických, kožních a onkologických. Léčebný lázeňský pobyt nahrazující komplexní lázeňskou péči. Základem programu je odborná fyzioterapie, reflexní léčba a vodoléčba.

od 14 700 Kč / 7 nocí / os.

Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám vybrat vhodný lázeňský pobyt v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny.

Získejte odbornou konzultaci zdarma v oboru lázeňství.

Zobrazit poradnu