Regenerace po Covidu

Spousta lidí po vyléčení z Covid-19 trpí následnými zdravotními potížemi, mezi které patří nejen dušnost, ale také únava, bolesti zad, kloubů a svalů a další nepříjemné příznaky. Cítíte-li, že potřebujete nabrat nové síly a dodat energii, přijeďte do našich TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny.

lázních pocítíte uzdravující sílu přírodních léčivých zdrojů na vlastní kůži prostřednictvím koupelí, zábalů, inhalací, masáží a mnoha dalších. Vhodnou kombinací lázeňských procedur a nastavením vyvážené pravidelné stravy uděláte ten správný krok k rovnováze Vašeho zdraví.

JAK MI MOHOU POMOCI LÁZNĚ

  • INDIVIDUÁLNÍ LÉČEBNÝ PLÁN

Léčebný plán stanovuje lázeňský lékař na základě zdravotního stavu klienta, který úzce spolupracuje při stanovování a vyhodnocování léčby s fyzioterapeuty a nutričními terapeuty.

  • ZLEPŠENÍ PSYCHICKÉ A FYZICKÉ KONDICE

 Klidné a bezpečné lázeňské prostředí, procházky na čerstvém vzduchu v lázeňském parku a okolí dodají Vašemu tělu novou energii a naberete nové síly.

  • TYPICKÉ LÁZEŇSKÉ PROCEDURY

Inhalace, světelná terapie, nordic walking, dechová cvičení s fyzioterapeutem, koupele, masáže.

STÁTNÍ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 4 000 KČ

  • Na níže uvedené lázeňské léčebné pobyty je možné využít státní příspěvek ve výši 4 000 Kč.
  • Stačí si vygenerovat slevový voucher na turistickém portále kudyznudy.cz, který přijde na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. Slevový voucher si můžete vytisknout nebo mít v mobilním telefonu.
  • Pro rezervaci pobytu doporučujeme využít náš on-line rezervační systém, kde naleznete aktuální ceny a volné termíny.
  • Nezapomeňte do poznámky uvést kód na slevový voucher. Voucher je možné uplatnit pouze po předchozím nahlášení při rezervaci, nejpozději před uhrazením pobytu. Po úhradě pobytu již nelze voucher čerpat.

NABÍDKA POBYTŮ

Komplexní kúra

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování, plná penze, kredit 4.900 Kč na vstupní vyšetření a procedury stanovené lékařem, vstup do termálního bazénu.

Cílená lázeňská léčba onemocnění pohybových, neurologických, kožních, oběhových a onkologických. Léčebný lázeňský pobyt nahrazující komplexní lázeňskou péči. Základem programu je odborná fyzioterapie, reflexní léčba a vodoléčba.

od 15 050 Kč / 7 nocí / os.