Vánoce a Silvestr

Vánoce v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny prožijte originálně, vychutnejte si magickou vánoční atmosféru, termální bazény a profesionální lázeňskou péči.

Silvestr v lázních jako neopakovatelný zážitek. Přijeďte si do TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny užít výbornou kuchyni, komfortní ubytování, a to hlavní, vyzkoušejte unikátní termální park TERMÁLY LOSINY.

Nabídka na Vánoce

Vánoční pobyt

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 4 noci, plná penze, štědrovečerní večeře, 3 procedury, 1x vstup do termálního parku, vánoční program, vstup do hotelového bazénu.

Dopřejte si kidné Vánoce v lázních a užijte si magickou vánoční atmosféru, koupání v unikátním termálním parku TERMÁLY LOSINY a profesionální lázeňskou péči v lázeňském hotelu ELIŠKA Velké Losiny.

od 9 850 Kč / 4 noci / os.

Nabídka na Silvestra

Silvestrovský pobyt

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování na 7 nocí, plná penze, novoroční brunch, 6 procedur, 1x vstup do termálního parku, vstup do hotelového bazénu, silvestrovský program.

Silvestr 2021 se skvělými zážitky v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny. Čeká Vás slavnostní silvestrovský večer, bohatý doprovodný program, výborná kuchyně, koupání v unikátním termálním parku TERMÁLY LOSINY a skvělé možnosti lyžování v Jeseníkách.

od 15 980 Kč / 7 nocí / os.